Home
Türk

Yardıma hazırız.

Bizi arayın.
509-525-7660
Bize e-posta gönderin.
info@nelsonirrigation.com
Bizi bulun.

848 Airport Road
Walla Walla, WA 99362
United States

Bir uzmanla görüşün.

Doğrudan teknik danışma hattımızı

509-525-7660

Sosyalleşin.

Nelson Bölge Müdürünüze doğrudan erişim sağlayın

Kuzey Amerika
Latin ve Güney Amerika
Avrupa, Orta Doğu ve Afrika
Avustralya ve Asya Pasifik
Bob Hand

İş: +1 (509) 524-7467
Cep Telefonu: +1 (509) 520-0038
Bob.Hand@nelsonirrigation.com

Idaho, Kuzey Nevada, Doğu Oregon
Clark Bauer

Cep Telefonu: +1 (308) 830-9555
Clark.Bauer@nelsonirrigation.com

Mississippi Delta, Kansas
Craig Stafford

İş: +1 (408) 358-4183
Cep Telefonu: +1 (209) 604-5307
Craig.Stafford@nelsonirrigation.com

Kaliforniya, Batı Nevada, Batı Arizona
Don Zimmerman

İş: +1 (509) 524-7489
Cep Telefonu: +1 (509) 520-0032
Don.Zimmerman@nelsonirrigation.com

Montana, Wyoming, Utah, Alberta, Saskatchewan
Gene Ross

Cep Telefonu: +1 (402) 719-4255
Gene.Ross@nelsonirrigation.com

Batı ve Orta Batı
Jason Hester

Cep Telefonu: +1 (806) 549-2141
Jason.Hester@nelsonirrigation.com

Merkezi Güney ve Güney Batı
Jim King

Cep Telefonu: +1 (559) 470-4038
Jim.king@nelsonirrigation.com

Merkezi Kaliforniya
John Ayres

İş: +1 (509) 386-6949
Cep Telefonu: +1 (805) 748-7432
John.Ayres@nelsonirrigation.com

Kıyı Kaliforniya
John Rowley

İş: +1 (509) 524-7419
Cep Telefonu: +1 (509) 520-0031
John.Rowley@nelsonirrigation.com

Washington, Güney Doğu British Columbia
Scott Harn

Cep Telefonu: +1 (309) 338-8546
Scott.Harn@nelsonirrigation.com

Orta Batı ve Güneydoğu
Steve McCoon

İş: +1 (509) 524-7449
Cep Telefonu: +1 (509) 520-0035
Steve.McCoon@nelsonirrigation.com

Batı Washington, Batı Oregon, Yukarı Midwest, New England, BC / MB Kanada
Graham Hutchinson

İş: +1 (509) 524-7481
Cep Telefonu: +1 (509) 240-4201
Graham.Hutchinson@nelsonirrigation.com
Skype: graham481
WhatsApp: +1 (509) 240-4201

Meksika, Belize, Kosta Rika, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nikaragua, Panama, Kolombiya, Venezuela, Ekvador
Ignacio del Campo

Cep Telefonu: +56 9 6569 9760
Ignacio.delCampo@nelsonirrigation.com
Skype: idelcampo
WhatsApp: +56 9 6569 9760

Arjantin, Uruguay, Şili, Bolivya, Paraguay, Peru
João Laurino

İş: +55 19 3806.5987
Cep Telefonu: +55 19 99955-2276
joao.laurino@nelsonirrigation.com.br
Skype: joaolaurinoneto
WhatsApp: +55 19 99955-2276

Brezilya
David Bedingfeld

Cep Telefonu: 61-4-18-74-87-13
David.Bedingfeld@nelsonirrigation.com
Skype: david.bedingfeld
WhatsApp: 61-4-18-74-87-13

Orta Doğu ve Afrika
Tim Reardon

İş: +1 (509) 524-7242
Cep Telefonu: +1 (509) 540-1247
Tim.Reardon@nelsonirrigation.com
Skype: t.reardon.ww
WhatsApp: +1 (509) 540-1247

AB, Birleşik Krallık, İrlanda, Norveç, Doğu Avrupa, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan.

For our Australia and Asia Pacific markets, please contact our partners.

Nelson Irrigation Corporation of Australia

İş: +617 3715 8555
Fax: +617 3715 8666
info@nelsonirrigation.com.au
Website: nelsonirrigation.com.au